SON DAKİKA

Bursa Takip

TÜGİAD’tan Beyçelik Gestamp’a ziyaret

TÜGİAD’tan Beyçelik Gestamp’a ziyaret
Bu haber 29 Mart 2017 - 14:33 'de eklendi ve 351 views kez görüntülendi.

TÜGİAD’tan Beyçelik Gestamp’a ziyaret

Üretim tesislerine teknik geziler sürüyor. TÜGİAD Bursa Şubesi, otomotiv yan sanayiinin önde gelen firmalarından Beyçelik Gestamp’ı ziyaret etti. Beyçelik Gestamp CEO’su ve TÜGİAD Bursa Şubesi 7. Dönem Başkanı Baran Çelik ile bir araya gelen Başkan Onur Özkul ve yönetim kurulu üyeleri, fabrikada incelemelerde bulundu.

TÜGİAD Bursa Şubesi,  ulusal ve uluslararası arenada faaliyet gösteren fabrikaları ziyaret etmeyi sürdürüyor. Daha önce Bupiliç, Vestel, Yeşim Tekstil ve Ferrari gibi sektörünün önde gelen markalarının üretim tesislerini bizzat yerinde inceleyen TÜGİAD Bursa Şubesi, son olarak Bursa’nın önemli firmalarından Beyçelik Gestamp’ı ziyaret etti.

Beyçelik Gestamp CEO’su ve TÜGİAD Bursa Şubesi 7. Dönem Başkanı Baran Çelik ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette Başkan Onur Özkul ve TÜGİAD Bursa heyeti, Çelik’in rehberliğinde fabrikayı gezdi.

Ziyaretle ilgili değerlendirmede bulunan Çelik,“Sizleri fabrikamızda ağırlamaktan mutluluk duyuyorum.  TÜGİAD Bursa Şubesi, Bursa için çok faydalı projeler geliştiriyor, kentimiz için önemli bir dernek. Ben de bu ailenin bir ferdi olarak her zaman sizlere destek olmaya hazırım” dedi.

TÜGİAD Bursa Şubesi üyelerinin farklı alanlarda iş yapan tesisleri ziyaret etmesinin vizyonlarına olumlu katkılar yapacağını söyleyen Özkul da, “TÜGİAD Bursa Şubemize başkanlık yapmış, derneğimizin yükselmesinde emeği geçmiş, ülke ekonomisi için de son derece önemli bir faaliyet sürdüren kıymetli Başkanımız Baran Çelik Bey’e bugünkü ev sahiplikleri için çok teşekkür ediyoruz. Ticari ve sanayi faaliyetlerinin yanı sıra ayrıca sosyal sorumluluk projeleriyle de yaşadığı kente hizmet eden bir firmanın bünyemizde olması ve yöneticisinin Başkanımız olması bizler adına gurur verici. TÜGİAD Bursa olarak yeni dönemde de çok önem verdiğimiz fabrika ziyaretlerini sürdüreceğiz.

Ziyaret sonrasında Onur Özkul tarafından Baran Çelik’e Renk Otizm Derneği’nde otistik çocukların kendi elleriyle yaptığı bir tabak hediye etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA